Elementy z tworzyw sztucznych
brak zdjęcia

Uszczelki, reperaturki i inne elementy silników i urządzeń wykonanych z tworzyw sztucznych można znaleźć w ofercie naszej hurtowni. Są to wysokiej jakości produkty o solidnym wykonaniu, pochodzące od sprawdzonych dostawców. W naszej ofercie nie brakuje także solidnych pasków napędowych, oringów, simeringów czy łożysk do silników w pojazdach mechanicznych różnego typu - w tym w samochodach osobowych i ciężarowych. Dużym zainteresowaniem naszych odbiorców cieszą się elementy montażowe do różnych typów sprzętu AGD. Wśród nich są zarówno zwykłe uszczelki czy reperaturki, jak też zaawansowane simeringi, oringi czy ułożyskowania do pralek, szybkowarów i innych urządzeń popularnych w indywidualnych gospodarstwach domowych. W naszej ofercie można znaleźć także szeroki wybór podkładek, płyty, wykładzin i profili, używanych do różnych konstrukcji i elementów instalacji. W końcu nasza hurtownia to także dostawca wysokiej jakości olejów i smarów, klejów, środków czystości i innych środków chemicznych.

Rozwiązania rekomendowane do magazynu.
brak zdjęcia

Jeśli w swoim sklepie, czy magazynie posiadasz materiały przechowywane na paletach warto jak najszybciej zastanowić się wózkiem widłowym. To również bardzo pomocne urządzenie w systemach wysokiego składowania oraz w transporcie. Najlepsze wózki widłowe projektowane są zgodnie z najnowszymi badaniami odnośnie ergonomii oraz bezpieczeństwa, wykonane są w większości ze stali szlachetnej. Zapewniają jednocześnie optymalizację systemów magazynowania. Najlepsze wózki widłowe dają możliwość wyboru paliwa (olej napędowy lub gaz płynny), a różnorodność ich budowy pozwala na wybranie optymalnego rozwiązania. Mamy do wyboru opcję ręczną, akumulatorową, transportery palet, ciągniki, wózki do kompletacji i składowania. Istnieje również możliwość dopasowania urządzenia do indywidualnych potrzeb zamawiającego. A przede wszystkim obecnie można kupić wózek nowy lub używany, również w zależności od potrzeb i możliwości naszej firmy. Jeśli nie mamy jasno sprecyzowanych potrzeb warto skontaktować się z doradcą.

Automatyczne owijanie palet w folie

Przedsiębiorstwo Metal - Chem specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży urządzeń metalowych. Dzięki wieloletnie działalności, zdobyliśmy bezcenne doświadczenie i praktykę. W naszej ofercie znajdują się między innymi urządzenia do produkcji kostki brukowej, jak i owijarki do palet. Są to urządzenia pozwalające na dokładne złączenie kilku sztuk palet w jedno tak, by były stabilne i łatwo można było je razem przetransportować. Owijarki do palet mogą różnić się rozmiarami oraz typami (na przykład często stosuje się owijarki dociskowe), ale idea działania jest zawsze taka sama. Tego typu maszyny mogą być stosowane do palet dowolnego rozmiaru. Wyróżniają się wysoką wytrzymałością, jak również długim okresem pracy. Są wydajne i łatwe w codziennej obsłudze.

Asortyment laboratoryjny
brak zdjęcia

Spółka ALCHEM GRUPA od kilkunastu lat świadczy usługi na rynku chemicznym. Jej podstawową działalnością jest dostarczanie kompleksowego wyposażenia laboratoriów w niezbędny sprzęt i odczynniki chemiczne. Duże doświadczenie pracowników spółki sprawia, że dostarczane produkty są nie tylko wysokiej jakości, ale też znakomicie dopasowane do potrzeb kontrahenta. Wśród produktów szczególnie polecane są: sprzęt laboratoryjny, szkło laboratoryjne, a także sterylne wyroby do diagnostyki medycznej. Spółka ALCHEM GRUPA wyróżnia się spośród innych firm kompleksowością oferty. Mając doskonałe rozeznanie na rynku sprzętu chemicznego i innych produktów niezbędnych w laboratorium, wybiera najlepszej jakości szkło laboratoryjne, porcelanę czy meble laboratoryjne, a to przekłada się na dokładność pracy w laboratorium. Rozwinięta baza (osiem oddziałów w całej Polsce) pozwala na bardzo szybkie dostarczenie zamówienia do klienta. To sprawia, że terminy realizacji zamówień są krótkie.

Dzierżawa nowoczesnych automatów do kawy

W trosce o zwiększenie wyników sprzedaży kawy u swoich klientów, serwis Tchibo Coffee Service, proponuje wynajem ekspresów, gwarantujących najwyższą jakość gorących napoi, na korzystnych warunkach finansowych. Dzierżawa ekspresów do kawy wybierana jest przez podmioty korporacyjne, obiekty hotelarskie czy szeroko rozumiane lokale gastronomiczne, także stacje benzynowe. Warto już dzisiaj zapoznać się z zasadami wynajmu nowoczesnych, wielofunkcyjnych ekspresów. Oferta opisywanej firmy to nie tylko krótko i długoterminowy wynajem ekspresów do kawy, gorącej czekolady czy herbaty, lecz także profesjonalne i rzetelne doradztwo w tym zakresie i świadczenie najwyższej jakości i błyskawicznych usług serwisowych. Jeżeli potrzebujemy kompleksowego wsparcia technicznego, dotyczącego usunięcia usterki z wydzierżawionego ekspresu, z omawianym serwisem, skontaktujemy się najszybciej drogą telefoniczną bądź poprzez kontakt mailowy.

Nowoczesne maszyny do czyszczenia butów
brak zdjęcia

W coraz większej ilości domów mieszkalnych montowane są specjalistyczne urządzenia, dzięki którym wyczyszczenie obuwia nie jest absolutnie żadnym problemem. Tego rodzaju rozwiązania są wyposażone w specjalne szczotki, które zajmują się nie tylko usuwaniem zabrudzeń, ale również polerowaniem powierzchni obuwia. Warto zaznaczyć, że wchodzące w skład propozycji maszyny do czyszczenia butów charakteryzują się stosunkowo cichą pracą. Chociażby na tej podstawie można powiedzieć, że korzystanie z nich jest naprawdę bardzo wygodne. Wszystkie nowoczesne maszyny do czyszczenia butów można obecnie bez większych problemów kupić w szczególnie interesujących wariantach cenowych. To sprawia, że praktycznie każdy zainteresowany może z takiego wariantu skorzystać.

Elementy składowe nowoczesnych szafek
Elementy składowe nowoczesnych szafek

W wielu przypadkach szafki są wyposażone w specjalne systemy zamykania, dzięki którym nieproszeni goście nie mają do nich dostępu. Jeżeli chodzi o solidne rozwiązania tego typu, to jest ich na rynku naprawdę bardzo dużo. Wśród produktów, które zasługują na słowa szczególnego uznania można wskazać niezawodne zamknięcia (Southco). Cechą charakterystyczną w ich przypadku jest solidność wykonania, co bezpośrednio znajduje odzwierciedleni w praktyczności zastosowania. Dzięki oferowanym systemom zamykania szafki znacznie zyskują pod względem ogólnej stabilności. Poza tym należy podkreślić, że zamknięcia Southco są dostępne w sprzedaży w różnych rozmiarach i kształtach. Taki stan rzeczy pozwala na bezproblemowe dopasowanie odpowiedniej opcji do wielkości i charakterystyki konkretnego elementu umeblowania. Kupno prezentowanych okuć wykonanych z klasowych materiałów na całe szczęście nie jest powiązane z przesadnym uszczupleniem zawartości portfela. Dosłownie każdy może skorzystać z tej wyjątkowej opcji.

Urządzenia ważące na haku
brak zdjęcia

Nasza grupa dostarcza od lat sprawdzone produkty. Należy dodać, że posiadamy szeroką ofertą. Wśród niej można znaleźć między innymi wagi hakowe, czy wagi zbiornikowe. Jednak to nie jedyna pozycja w naszej ofercie. Wagi hakowe to, co prawda stały element zamówień składanych przez klientów. Oferujemy produkty, które głównie kierowane są dla przemysłu. Mamy szeroką ofertę wózków paletowych, obok już wcześniej wymienionych wag. Nasze wózki paletowe są wyposażone w wagę. To rozwiązanie usprawnia codzienne prace. Grupa Tamtron posiada również linię dedykowaną konkretnym środkom transportu. Wśród naszych propozycji można znaleźć ofertę dla kolei, czy do podjazdów ciężarowych. Nasza firma to również usługi. Posiadamy własne laboratoria oraz zapewniamy także własną obsługę techniczną.

Przemysłowe urządzenia do obróbki cieplnej
brak zdjęcia

Zajmujemy się wytwarzaniem takich sprzętów, jak wysokiej jakości piece przemysłowe. Są to urządzenia o dużej wydajności, które mogą być używane podczas obróbki kamienia szlachetnego, hartowania czy wulkanizacji. Dysponujemy piecami komorowymi oraz metalurgicznymi, wykonanymi przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Są to sprzęty, umożliwiające osiągnięcie temperatury do 2200 stopni Celsjusza. Jesteśmy w stanie stworzyć dowolne konstrukcje, przystosowane względem potrzeb danego przedsiębiorstwa. Piece wykonane są w sposób, gwarantujący komfortową obsługę i wygodny sposób użytkowania. Piece przemysłowe wyposażone są w systemy automatyczne, usprawniające pracę. Oferujemy wydajne urządzenia, przeznaczone do hartowania, kucia, utwardzania oraz wytwarzania szkła. Maszyny te wykorzystywane są w przedsiębiorstwach, działających w wielu różnych branżach. Są to urządzenia o zróżnicowanej konstrukcji, cechujące się wysoką wytrzymałością. Wszystkie sprzęty objęte są wieloletnią ochroną gwarancyjną.

Kotły na paliwa stałe renomowanych producenów

W ofercie naszego sklepu można znaleźć kotły co najlepszych producentów. Są to sprzęty, przeznaczone do ogrzewania domów i mieszkań przy użyciu takich paliw stałych, jak ekogroszek, trociny, brykiet czy miał węglowy. Sprzedajemy wszelkiego rodzaju urządzenia firmy Degro, a także kotły Setlans, Kawah, Sas oraz wiele innych sprzętów. Są to wydajne i funkcjonalne rozwiązania, wyposażone w podzespoły, które znacznie usprawniają obsługę sprzętu. Kotły co posiadają wydajne pompy nadmuchowe, termostaty oraz wymienniki ciepła. Są to urządzenia łatwe w obsłudze, zapewniające sprawne funkcjonowanie wodnego systemu grzewczego. Dysponujemy sprzętem o zróżnicowanych wymiarach oraz wydajności, przystosowanym do ogrzewania małych, średnich oraz dużych obiektów.

Inżynierowie do montażu elektrycznego
brak zdjęcia

Firmy produkcyjne starają się zwykle nie tylko dostarczać doskonałej jakości produktów. Każda z nich, której zależy na stabilnym budowaniu bazy klientów, oraz rozroście, posiada działy badawcze, które pracują nad projektami usprawniającymi ich działalność. Nie zawsze jednak dana firma ma odpowiednie how-know i zasoby ludzkie, by samodzielnie móc wprowadzić w życie projektowane przez siebie rozwiązania. Wychodząc naprzeciw potrzebom tych firm, Dellner oddaje do ich dyspozycji swoją bazę inżynierską i maszynową. Montaż elektryczny i mechaniczny urządzeń to nasz priorytet. Dbamy o każdy szczegół zleconego przez ciebie projektu i dostarczamy ci gotowych rozwiązań technologicznych, które będziesz mógł zastosować w swojej firmie. Koncentrujemy się głównie na jakości wykonywanych przez nas komponentów, a więc montaż elektryczny i mechaniczny jest na najwyższym poziomie. Zapewniamy wszelką pomoc już od momentu powstawania projektu, aż do finalnego przekazania go tobie do użytkowania. Warto z nami współpracować.

Certyfikowane materiały od firmy Metimex.
brak zdjęcia

Firma Metimex działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Dzięki wysokiej jakości obsługi klientów i ofercie, którą posiada zdobyła zasłużoną pozycję na rynku. Metimex przede wszystkim oferuje certyfikowane materiały dla laboratoriów przemysłowych. Na stronie internetowej firmy można także dowiedzieć, że Metimex dostarcza również swoim klientom sprzęt laboratoryjny. Jeżeli klient nie jest pewien, po które certyfikowane materiały sięgnąć Metimex służy oczywiście doradztwem technicznym. W ofercie firmy znajdują się między innymi urządzenia do przygotowanie próbek, wyroby laboratoryjne, a także spektrometry emisyjne.

diamentowe tarcze do szlifowania betonu

Do wykonania prac budowlanych niezbędne są odpowiednie narzędzia. Właściwe wykończenie budowy świadczy o praktyce oraz umiejętnościach firmy z jaką współpracujemy. Firma Marian Kaźmierczyk oferująca narzędzia diamentowe w swojej ofercie posiada także tarcze do szlifowania betonu, które są wydajne i niezwykle trwałe. Dzięki wysokiej jakości tarczom obróbka betonu jest niezwykle prosta. Tarcze do szlifowania betonu polecane przez firmę wykonane są z najwyższej jakości materiałów, która później ma wpływ na zadowolenie klienta z wykonanego zadania. Tarcze wykonane są przez renomowanych producentów w dziedzinie narzędzi.

spawarki MIG MAG w przystępnej cenie
brak zdjęcia

Consulting SK to profesjonalna hurtownia spawarek. Jesteśmy stabilną i rzetelną firmą oferującą najlepsze spawarki w najniższej cenie. U nas kupisz spawarki MIG MAG, MMA, TIG DC, czy TIG AC/DC. Oferujemy wyłącznie oryginalny sprzęt, dzięki czemu nasi klienci mają u nas swobodę i gwarancję udanych zakupów. Nasze spawarki docierają do klienta kompletne i gotowe do pracy. W ofercie posiadamy również reduktory, butle z gazem, druty spawalnicze i inne akcesoria. Nie czekaj i już dziś wypróbuj nasze spawarki MIG MAG oraz inny dostępny sprzęt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień.

Łożyska toczne zakupisz na v-tech.net.pl
brak zdjęcia

Działalność firmy V-Tech Rogoń to sprzedaż i dystrybucja wielu podzespołów wykorzystywanych w maszynach przemysłowych. Jedną z ważniejszych pozycji w katalogu firmy są łożyska toczne. Obecnie w ofercie znajdują się następujące rodzaje i odmiany: kulkowe zwykłe poprzeczne, kulkowe skośne poprzeczne, samonastawne, igiełkowe wzdłużne, igiełkowe poprzeczne, kulkowe wahliwe poprzeczne, kulkowe zwykłe wzdłużne, stożkowe, walcowe poprzeczne, walcowe wzdłużne czy kulkowe skośne wzdłużne dwukierunkowe. Wszystkie te łożyska toczne występują w wielu odmianach i rozmiarach, dzięki czemu każdy klient wybierze z łatwością satysfakcjonujący produkt.

Komory lakiernicze od profesjonalisty
brak zdjęcia

Komora lakiernicza to profesjonalne urządzenie wykorzystywane przez wielu klientów. W swojej ofercie posiada je wieloletnia marka Cameoline. Istnieje ona od długiego czasu i nabywa nowych doświadczeń na rynku. Komora lakiernicza, kabina, strefa charakteryzują się wysoką jakością. Konsumentów cieszy fakt ich łatwej obsługi i możliwość odzyskiwania ciepła, poprzez system, jaki jest tutaj zainstalowany. Cameoline dba o klienta, dlatego w swoich kabinach montuje mocne oświetlenie, wymienne filtry i moc innych funkcji, które ułatwiają życie. Warto zatem zajrzeć do oferty tej firmy.

Montaż i naprawa klimatyzacji
brak zdjęcia

Firma Abaklim zajmuje się całym wachlarzem usług związanych z klimatyzacja, wentylacją i rekuperacją. W zakresie usług firmy jest serwis i montaż klimatyzacji, a także sprzedaż urządzeń do klimatyzacji takich producentów jak Samsung, Fuji i Midea. Abaklim oferuje urządzenia w atrakcyjnych cenach. Zapewnia montaż klimatyzacji zarówno u klientów indywidualnych, jak i w instytucjach. W ofercie firmy są też nawilżacze, odwilżacze i piecyki naftowe. Firma oferuje tez doradztwo techniczne w zakresie wyboru urządzeń. Głównym miejscem świadczenia usług przez firmę jest Warszawa i województwo mazowieckie.